KTO SME?

Firma Gemmex, s.r.o. pod ktorou pôsobíme bola založená v roku 2010. K pôvodnej činnosti – poradenstvu v oblasti povrchových úprav a distribúcií materiálov značiek ICRO a Impra sme v roku 2016 začali realizovať aj službu lakovania či už dýhy, masívu alebo MDF do vysokého lesku alebo matu, prípadne inej požadovanej povrchovej úpravy. Taktiež sa venujeme renovácií drevených a euro okien, vrátane historických okien a dverí. Dodávame aj repliky kastlových okien. Spolupracujeme ako s architektmi tak aj so stavebnými a nábytkárskymi spoločnosťami.

V roku 2020 sme spustili aj internetový predaj.

DISTRIBÚCIA

Sme distribútor náterových hmôt nemeckého výrobcu Impra a lakov talianskej značky Icro. Dodávame kompletný sortiment pre povrchovú úpravu, potrebný pre lakovne a výrobcov nábytku, okien a dverí. Taktiež prevádzkujeme internetový obchod s týmto sortimentom.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Našim zákazníkom poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti povrchových úprav, taktiež nastavujeme farebnosť a odtiene lazúr, moridiel a farieb podľa potrieb, prípadne podľa konkrétnych vzoriek. Disponujeme spektrálnym analyzérom farieb a sme schopní analyzovať takmer každý odtieň farby.

RENOVÁCIE

Sme jedna z popredných spoločností na slovenskom trhu, ktorá sa venuje renovácií či už eurookien alebo historických drevených a kastlových okien a dverí. Máme dlhoročné skúsenosti a množstvo referencií. Každoročne zrenovujeme stovky kusov okien.

LAKOVANIE

Prevádzkujeme profesionálnu lakovňu nábytkových dielov. Riešime individuálne potreby či už firemných zákazníkov alebo súkromných osôb. Máme kapacitu pre lakovanie stoviek metrov štvorcových mesačne.