Renovácia kuchynskej linky

Odlupuje sa vám fólia z kuchynských dvierok? Zažĺtla vám farba na lakovanej kuchyni? Máte dvierka poškriabané? Potrebujete vymeniť pracovnú dosku a zástenu, poprípade doplniť skrinky? Nevyhadzujte zbytočne tisícky eur za novú kuchynskú linku. Máme efektívnejšie riešenie! Urobíme z vašej starej linky novú linku za zlomok ceny vďaka modernej povrchovej úprave. Neváhajte a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

kuchyna_2kuchyna_1(1)

Pre inováciu kuchynskej linky posuňte šípku doľava.

Špecialisti na povrchové úpravy

Naša spoločnosť povrchovky.sk sa dlhodobo špecializuje na povrchové úpravy nábytku, dreva, okien a dverí. Sme tím skúsených profesionálov z oblasti renovácií, lakovania ako aj návrhu riešení pre rôzne typy povrchových úprav.

Máme za sebou množstvo zrealizovaných väčších aj menších objektov, od renovácií okien na historických budovách a lakovania interiérov hotelov, po prelakovanie menších aj väčších kuchynských liniek a dvierok. 

Vďaka rokom skúseností presne vieme, čo vaša stará kuchynská linka potrebuje a aký náter jej dodá nový život. Radi odporučíme aj kvalitnú pracovnú dosku alebo dorobíme skrinky. Neváhajte nás preto kontaktovať, radi Vám poradíme.

6 krokov, ako to funguje:

1. Fotografia

Zašlite nám fotografiu a rozmery vašej kuchynskej linky alebo dvierok cez formulár nižšie alebo na email info@povrchovky.sk aj s predstavou, ako chcete, aby dvierka po renovácií vyzerali – lesklé alebo matné, prípadne odtieň. Uveďte odkiaľ ste.

2. Cenová ponuka

Odpovieme Vám s cenovou ponukou na kľúč . Je možné prelakovať iba pohľadovú stranu a hrany alebo aj zadnú stranu. Taktiež si dvierka môžete doviezť sami alebo zabezpečíme demontáž aj profesionálnu montáž, poprípade výmenu pracovnej dosky a dorobenie skriniek.

3. Demontáž

Ak sa dohodneme, dvierka prídeme zdemontovať alebo si ich zdemontujete Vy a doveziete k nám na adresu prevádzky – Areál družstva, Brezolupy 140, 95701 Brezolupy.

4. Výber farby

Farebný odtieň si vyberiete u nás alebo vám kolega ukáže vzorkovník u vás. Máme na výber viac ako 2000 odtieňov.

5. Renovácia

Samotná renovácia trvá 2 až 4 týždne v závislosti od počtu dveirok a náročnosti.

6. Montáž

Následne dvierka zabalíme a dohodneme sa na vyzdvihnutí alebo termíne montáže u Vás.

Poradíme si so všetkým

Ak máte fóliované dvierka z ktorých sa odlupuje fólia – fóliu odstránime, podklad vybrúsime a striekame 2 vrstvy základného laku, ten následne opätovne brúsime pre zrovnanie plochy a detailov a následne striekame vrchný polyuretanový lak v dvoch vrstvách. V prípade vysokého lesku následuje ešte leštenie a detailovanie dvierok.

V prípade lakovaných dvierok – starý lak obrúsime a lakujeme tak dve vrstvy základu a dve vrstvy vrchného laku.

Dvierka zásadne lakujeme. Natieraním by sme nikdy nedosiahli krásnu jednoliatu plochu bez vád. Lakovanie nám zabezpečí optimálny rozptyl materiálu na ploche a vytvorenie krásnej hladkej plochy.

Používame prémiové dvojzložkové polyuretanové laky od talianskeho výrobcu Icro. Tieto isté laky používame aj pri lakovaní luxusných hotelov a interiérov, ktoré nevyžĺtnu.

Ukážky našej práce (pred/po)

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku

Vyplňte formulár a čakajte na cenovú ponuku.

Kontaktujte nás
Kde sa nachádzame?

Najčastejšie otázky

Aká je cena renovácie kuchynskej linky?

Cena renovácie kuchynskej linky je individuálna a líši sa od veľkosti linky a od služieb. Je možné prelakovať iba pohľadovú stranu a hrany alebo aj zadnú stranu. Taktiež si dvierka môžete doviezť sami alebo zabezpečíme demontáž aj profesionálnu montáž, poprípade výmenu pracovnej dosky a dorobenie skriniek. V prípade ceny nás neváhajte kontaktovať a požiadať o nezáväznú cenovú ponuku.

Je možné pri renovácii opraviť aj dvierka, z ktorých sa odlupuje farba?

Ak máte fóliované dvierka, z ktorých sa odlupuje fólia – fóliu odstránime, podklad vybrúsime a nastriekame 2 vrstvy základného laku. Ten následne opätovne brúsime pre zrovnanie plochy a detailov a následne nastriekame vrchný polyuretánový lak v dvoch vrstvách. V prípade vysokého lesku nasleduje ešte leštenie a detailovanie dvierok.

Aké laky pri renovácii využívate?

Pri lakovaní kuchynských liniek využívame laky od výrobcu Icro a výrobcu lazúr Impra.

Je možné si vybrať vlastnú farbu linky?

Na výber máme vyše 2000 odtieňov rôznych farieb. Farebný odtieň si môžete vybrať u nás alebo vám náš kolega ukáže vzorkovník u vás.

Ako je to s demontážou kuchynských dvierok?

Ak sa dohodneme, dvierka prídeme zdemontovať alebo si ich zdemontujete vy a doveziete k nám na adresu prevádzky – Areál družstva, Brezolupy 140, 95701 Brezolupy.

Aká je doba renovácie kuchynskej linky?

Samotná renovácia trvá 2 až 4 týždne v závislosti od počtu dvierok a náročnosti renovácie.

Aký je priebeh renovácie kuchynskej linky?
  • Zašlite nám fotografiu a rozmery vašej kuchynskej linky alebo dvierok aj s predstavou, ako chcete, aby dvierka po renovácií vyzerali – lesklé alebo matné, prípadne odtieň.
  • Odpovieme vám s cenovou ponukou na kľúč.
  • Dvierka prídeme zdemontovať alebo nám ich pošlete na adresu prevádzky.
  • Farebný odtieň si vyberiete u nás alebo vám ukážeme vzorkovník farieb u vás pri demontovaní.
  • Kuchynskú linku zrenovujeme zvyčajne do 2-4 týždňov.
  • Následne dvierka zabalíme a dohodneme sa na vyzdvihnutí alebo termíne montáže u vás.
Ako je riešená doprava kuchynskej linky/dvierok?

Pri renovácii dvierok kuchynskej linky si môžete vybrať z dvoch spôsobov. Dvierka vieme prísť demontovať a následne renovované namontovať ale nám demontované dvierka viete doručiť na adresu prevádzky do Brezolúp.