SME PROFESIONÁLI V RENOVÁCIÍ OKIEN A EUROOKIEN

Máte zničené alebo zašednuté drevené okná? Chcete predísť drahej výmene okien a predĺžiť životnosť tým súčasným? Máme pre Vás riešenie – profesionálna renovácia či už eurookien alebo drevených okien a rámov.

O RENOVÁCIÍ OKIEN

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletnú rekonštrukciu a opravy eurookien, drevených a kastlových okien, dverí, rámov a zárubní. Nakoľko máme dlhoročné skúsenosti s povrchovými úpravami dreva, vieme renováciu vykonať na vysoko profesionálnej úrovni. Pre renovácie používame produkty nemeckej značky Impra, ktorú zároveň zastupujeme na slovenskom trhu.

Obtiažnosť a technologický postup renovácie dreveného povrchu závisí od miery poškodenia – či ide o olúpanú lazúru alebo zhnité drevo. Pred každou renováciou vykonáme obhliadku, aby sme mohli stanoviť akou metódou bude renovácia prebiehať pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku a spokojnosti zákazníka.

Prečo renovovať?

Renováciou okien alebo dverí vieme predĺžiť ich životnosť – cena renovácie je zlomková oproti cene za výmenu a montáž nových okien. Možnosť renovácie je ocenená najmä pri historických a chránených objektoch.

Renováciou okien alebo dverí vieme predĺžiť ich životnosť – cena renovácie je zlomková oproti cene za výmenu a montáž nových drevených okien a eurookien. Renovácia okien a eurookien je ocenená najmä pri historických a chránených objektoch.

AKO PREDÍSŤ POŠKODENIU OKIEN?

Ošetrujte ich! Raz ročne ošetrite Vaše okná ošetrovacou sadou Impra Pflegeset a predídete poškodeniu lazúry. Ošetrovacia sada obsahuje prostriedok na odmastenie okien a mlieko, ktoré po akplikácií vytvára film a dodá oknám potrebnú UV ochranu.

NIEKTORÉ Z NAŠICH REALIZÁCIÍ