Renovujeme kastlové okná

jedinečnou modernou technológiou

so zachovaním historickej hodnoty

Už žiaden hluk, zima, prievan, problémy s otváraním a zatváraním.

Pri renovácií kastlových a špaletových okien používame vlastnú technológiu kedy vonkajšie krídla nahradíme kópiami osadenými izolačným dvojsklom so zafrézovaným tesnením ale zároveň s použitím klasických mechanizmov s tyčkami rozvorami a pololivami. Vnútorné krídla meníme za kópie osadené 4mm float sklom. Používame klasické okenné brzdy a zarážky, čím okno nestratí svoj historický pôvab a chrakter. Vybrať si môžete s množstva klasických mosadzných kľučiek. Rámy okien renovujeme na mieste, detekujeme kritické miesta, hnilé komponenty nahradíme novými. S našou renováciou získate historické okná s novými vlastnosťami bez nutnosti robiť akékoľvek stavebné zásahy tak ako pri výmene okien. 

renovácia kastlového okn a

Naši skúsení pracovníci na mieste profesionálne zrenovujú rámy bez nutnosti stavebných zásahov – to je jedna z výhod renovácie našou spoločnosťou kde v porovnaní s výmenou okien musíte počítať s dodatočnými nákladmi na stavebné úpravy po osadení. 

Profiláciu okien vieme plne prispôsobiť požiadavkám či už KPÚ alebo zákazníka. Zavolajte nám a nájdeme vhodné riešenie aj pre Vás. 

Máme za sebou množstvo renovácií či už v Bratislave, Viedni alebo vo Švajčiarsku tak aj v iných mestách v rámci Slovenska a Rakúska. Renovovali sme  historické objekty pre Ministerstvo financií, spravodlivosti, rôzne ambasády a množstvo súkromných nehnutelností.

Naše okenné krídla vyrábame zo smrekového dreva a používame vysokopevnostné rohové spoje, čo zaručuje dlhotrvajúcu tvarovú stabilitu okien. 

Kontaktujte nás ešte dnes emailom na info@povrchovky.sk alebo telefonicky na čísle  +421 907 788 086, radi Vám zodpovieme všetky otázky a pripravíme cenovú ponuku.