Odlupuje sa Vám fólia z kuchynských dvierok? Zažltla Vám farba na lakovanej kuchyni? Máte dvierka poškriabané?

Nevyhadzujte zbytočne tisícky eur za novú kuchynskú linku - máme efektívnejšie riešenie!

Už nie je Vaša kuchynská linka to čo bývala a chcelo by to zmenu ale máte obmedzený rozpočet? Ste na správnom mieste.

Naša spoločnosť povrchovky.sk sa dlhodobo špecializuje na povrchové úpravy nábytku, dreva, okien a dverí. Sme tím skúsených profesionálov z oblasti renovácií, lakovania ako aj návrhu riešení pre rôzne typy povrchových úprav. Máme za sebou množstvo zrealizovaných väčších aj menších objektov, od renovácií okien na historických budovách a lakovania interiérov hotelov po prelakovanie menších aj väčších kuchynských liniek a dvierok.  Neváhajte nás preto kontaktovať, radi Vám poradíme.

Kontaktujte nás ešte dnes: info@povrchovky.sk

Ako to u nás funguje?

  • Zašlite nám fotografiu Vašej kuchynskej linky alebo dvierok na email info@povrchovky.sk aj s predstavou ako chcete aby dvierka po renovácií vyzerali - lesklé alebo matné, prípadne odtieň. Uveďte z kadial ste.
  • Odpovieme Vám s cenou za m2 renovácie / lakovania. Je možné prelakovať iba pohľadovú stranu a hrany alebo aj zadnú stranu.
  • Ak sa dohodneme, dvierka prídeme zdemontovať alebo si ich zdemontujete Vy a doveziete k nám na adresu prevádzky - Areál družstva, Brezolupy 140, 95701 Brezolupy.
  • Farebný odtieň si vyberiete u nás alebo Vám kolega ukáže vzorkovník u Vás. Máme na výber viac ako 2000 odtieňov.
  • Samotná renovácia trvá 2 až 4 týždne v závislosti od počtu dveirok a náročnosti.
  • Následne dvierka zabalíme a dohodneme sa na vyzdvihnutí alebo termíne montáže u Vás.

Ak máte fóliované dvierka z ktorých sa odlupuje fólia – fóliu odstránime, podklad vybrúsime a striekame 2 vrstvy základného laku, ten následne opätovne brúsime pre zrovnanie plochy a detailov a následne striekame vrchný polyuretanový lak v dvoch vrstvách. V prípade vysokého lesku následuje ešte leštenie a detailovanie dvierok.

V prípade lakovaných dvierok – starý lak obrúsime a lakujeme tak  dve vrstvy základu a dve vrstvy vrchného laku.

Dvierka malujete alebo lakujete?

Dvierka zásadne lakujeme. Natieraním by sme nikdy nedosiahli krásnu jednoliatu plochu bez vád. Lakovanie nám zabezpečí optimálny rozptyl materiálu na ploche a vytvorenie krásnej hladkej plochy.

Aké laky používate?

Používame prémiové dvojzložkové polyuretanové laky od talianskeho výrobcu Icro. Tieto isté laky používame aj pri lakovaní luxusných hotelov a interiérov.

Aká je životnosť?

To záleží od používania avšak pri lakovaní sa riadime overenými postupmi a lakujeme najkvalitnejšie pur laky na trhu. Laky Icro majú vynikajúcu odolnosť voči bežnému opotrebeniu, navyše sú UV odolné, takže Vám nevyžltnú.